promotion

Сайт в Інтернеті – це найвигідніший рекламний майданчик. Тому власники сайтів зацікавлені у збільшенні кількості відвідувачів своїх інформаційних ресурсів та здійснюють заходи щодо просування сайтів у пошукових видачах.

Методи збільшення кількості відвідувачів сайтів можна розділити на мережеві та немережеві. Мережеві методи для залучення відвідувачів на сайт активно використовують можливості Інтернету, а немережеві - всі інші можливості.

Мережеві методи просування наступні:

  • пошукова оптимізація;
  • контекстна реклама;
  • таргетована реклама;
  • банерна реклама;
  • новинна розсилка із сайту.

Пошукова оптимізація

Пошукові сервіси забезпечують найбільшу кількість нових відвідувачів на сайт. Ось чому необхідно проводити пошукову оптимізацію сайту, низку заходів, спрямованих на покращення позиції сайту в результатах пошукової видачі.

Контекстна реклама

Послуги контекстної реклами надають пошукові сервіси, зокрема, Google. Результати видачі пошукових сервісів додатково забезпечуються комерційними оголошеннями з посиланнями, які по контексту пов'язані з темою запиту.

Таргетована реклама

Послуги таргетованої реклами надають соціальні мережі, зокрема, Facebook. Комерційні оголошення пропонуються увазі користувачів тоді, коли вони переглядають дописи у соціальних мережах. Вважається, що такі оголошення максимально точно відповідають інтересам користувачів, а тому є дуже ефективними.

Банерна реклама

Банер є статичним або динамічним зображенням, опублікованим на сторінках сайту, який добре відвідується. Він має html-посиланням на сайт рекламодавця. Банерна реклама є ефективною для організацій, яким важливо заявити про свою присутність в інформаційному просторі та на ринках.

Розсилка новин з сайту

На сторінках інтернет-ресурсу можуть публікуватися новини, які можуть розповідати не лише про досягнення організації, а й про події індустрії загалом. Новини мають бути цікавими та регулярно розсилатися передплатникам. Розсилка сайту вважається важливим інструментом утримання відвідувачів, оскільки забезпечує важливі основні та додаткові контакти брендів зі своїми споживачами.

 

Немережеві методи просування

Найпростіший спосіб збільшити кількість відвідувачів сайту – використовувати елементи графічного рішення сайту та його доменне ім'я у будь-яких комунікаціях компанії зі своїми клієнтами, партнерами, громадськістю та ЗМІ. Доменне ім'я сайту вказують на візитках, зовнішніх рекламних носіях, рекламних листівках та роздаткових матеріалах, а під час проведення виставкових заходів – на виставкових стендах.

Під час публікації прес-релізів, оголошень, новин та статейних матеріалів у всіх ЗМІ також вказують адресу сайту з пропозицією «дізнатися більше». Позитивний результат досягається, якщо доменне ім'я та елементи графічного рішення сайту є частиною корпоративного стилю організації.

 

ВСЕMEDIA.COM пропонує:

  • пошуковий маркетинг (search engine marketing, SEM) спрямований на збільшення відвідуваності сайту цільовою аудиторією через пошукові запити;
  • маркетинг у соціальних мережах (social media marketing, SMM): створення, оформлення, супровід сторінок у соціальних мережах;
  • просування статей.

 

Якісна пошукова оптимізація є гарантією високої ефективності сайту!